Vyhledat událost

Jelen a IMT Smile - Praha ZRUŠENO


Datum: 27. 05. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Žluté Lázně

Účinkující: IMT Smile, Jelen

Kontakty  www.imtsmile.com  www.jelenmusic.cz


Na základě důležitého sdělení "Bezpečnostní rada státu ČR nařídila zrušení/změny termínů kulturních akcí" pro Vás máme vyjádření pořadatele akce Jelen a IMT Smile - Praha, která se měla konat 9.6.2020 (náhradní termín 27.5.2021).

Událost je zrušena.

"Přátelé, z důvodu mimořádné situace, která zasáhla nejen Českou republiku, musíme oželet celou letní festivalovou sezonu 2020. Včetně plánovaného letošního červnového koncertu (9.6.2020) s naší oblíbenou slovenskou skupinou IMT Smile. Našli jsme náhradní termín (27.5.2021), ale bohužel se ukázalo, že obsazené kalendáře obou skupin nedovolí příští rok společný koncert v Praze zrealizovat." dodává pořadatel.

Prosíme tedy o využití jedné z následujících možností:

  1. Výměna vstupenky za koncert Jelen nebo IMT Smile v Žižkov BeerGarden
  2. Vrácení finančních prostředků

Výměnu vstupenek za zmíněné akce nebo vrácení peněz provedete >>> prostřednictvím tohoto formuláře <<<

 

Kapela Jelen zakončila loňský rok sérií živých koncertů a turné Půlnoční vlak si nenechalo ujít přes deset tisíc návštěvníků. Živá vystoupení sedmičlenné skupiny patří k tomu nejlepšímu, co současná česká hudební scéna nabízí.

Na červen kapela přichystala československý hudební dárek. Do pražských Žlutých Lázní pozvala legendární slovenskou kapelu IMT Smile. Jejich první společný dvojkoncert se odehraje 27. května 2021

Ať se na Slovensku zeptáte kohokoliv, jaká je nejlepší tuzemská kapela, řekne vám bez zaváhání, že IMT Smile. Měli jsme to štěstí, že jsme se s klukama několikrát potkali osobně v zákulisí na festivalech, byl jsem se na ně samozřejmě podívat i na živo a byl to pro mě obrovský hudební zážitek! To, že si budeme moct společně zahrát a potkat se na jednom pódiu je pro nás obrovská čest. Moc se těšíme!” dodává za kapelu Jindra Polák.