TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Jelen a IMT Smile - Praha  V prodeji


Datum: 27. 05. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Žluté Lázně

Účinkující: IMT Smile, Jelen

Kontakty  www.imtsmile.com  www.jelenmusic.cz


Popis:

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 9.6.2020

Vzhledem k aktuální situaci spojené s koronavirem a nařízení Bezpečnostní rady státu se termín tohoto koncertu mění. Doufáme, že dorazíte i na nový termín a koncert si užijete.

Kapela Jelen zakončila loňský rok sérií živých koncertů a turné Půlnoční vlak si nenechalo ujít přes deset tisíc návštěvníků. Živá vystoupení sedmičlenné skupiny patří k tomu nejlepšímu, co současná česká hudební scéna nabízí.

Na červen kapela přichystala československý hudební dárek. Do pražských Žlutých Lázní pozvala legendární slovenskou kapelu IMT Smile. Jejich první společný dvojkoncert se odehraje 27. května 2021

Ať se na Slovensku zeptáte kohokoliv, jaká je nejlepší tuzemská kapela, řekne vám bez zaváhání, že IMT Smile. Měli jsme to štěstí, že jsme se s klukama několikrát potkali osobně v zákulisí na festivalech, byl jsem se na ně samozřejmě podívat i na živo a byl to pro mě obrovský hudební zážitek! To, že si budeme moct společně zahrát a potkat se na jednom pódiu je pro nás obrovská čest. Moc se těšíme!” dodává za kapelu Jindra Polák.

 

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 690.0 CZK


Dospělý