Vyhledat událost

Kosheen (UK) - special club tour CZ/SK “Celebrating 25 years of Kosheen" + support band  V prodeji


Datum: 05.11.2024 20:00 (open door 18:30) Přidat do Google kalendáře

Místo: Lucerna Music Bar Praha

Účinkující: Kosheen

Kontakty  kosheen.live  Facebook


Kosheen (UK) působí na britské hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně. Kapela si vytvořila v České republice neobvykle silnou základnu fanoušků. Jejich hudba v sobě mísí různé žánry elektronické hudby s vlivem trip hopu a rocku. Kosheen má na kontě pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pocházejí především z prvních dvou alb. Kapela se s prvními dvěma alby umístila na předních místech britských a evropských hudebních žebříčků. Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian síla a poznávací znamení celé kapely. Klubové koncerty jsou tak pro fanoušky neopakovatelnou příležitostí si užít setkání s kapelou nablízko.

Z prvního alba Resist vzešli hity jako Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli pak vzešel úspěšný singl All in my head. Zpěvačka a hlava kapely Kosheen Sian Evans, jako by nestárla a je pověstná tím, že svoje vždy jedinečné koncerty s fanoušky naplno prožívá.

Svou životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností Sian neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá. Sian Evans vkládá do své show tolik energie a ladí intenzitu své hudby se svojí jedinečnou přítomností tak, že na její vystoupení dlouho nezapomenete.

Během více než dvou desetiletí kreativní práce a živého vystupování s Kosheen se charizmatická frontmanka kapely Sian Evans proslavila jako skladatelka i nezaměnitelná zpěvačka. Mimo jiné, spolupracovala s mnoha špičkovými producenty jako jsou DJ Fresh, Stanton Warriors, Roger Shah, Dino Psaras, Kid Crème, Chicane, Jody Wisternoff či Headhunterz. Po rozpadu Kosheen v roce 2016 Evans nasměrovala svou energii do nové živé show a dokázala předvést nové možnosti a perspektivy i vášeň a hloubku hudby Kosheen. Společně s původním bubeníkem Mitchellem Gloverem a dalšími prvotřídními muzikanty přinášejí současní Kosheen další zajímavé barvy a nuance ve zvuku a emotivní show s vévodícím hlasem Sian, který je zárukou kontinuity, inspirace a silného posluchačského zážitku. V posledních letech se Kosheen znovu objevili na velkých festivalových pódiích. Vystoupili pro tisíce fanoušků na Glastonbury, Boomtownu, Revolution Festivalu a dalších po celé Velké Británii a Evropě.

Skupina si získala srdce českých fanoušků již od začátku své kariéry a díky velkému úspěchu a rychle vyprodaným místům na vyprodaném turné k 20.výročí alba Resist v loňském roce, tak úspěšně pokračují Sian Evans & Kosheen v upevňování své pověsti jedné z ikonických kapel své doby.

Plán koncertního turné Kosheen “Celebrating 25 years of Kosheen":

  • 05. 11. 2024 - Praha, Lucerna Music Bar 
  • 06. 11. 2024 - Praha, Lucerna Music Bar 
  • 08. 11. 2024 – Jablonec nad Nisou, Eurocentrum
  • 09. 11. 2024 – Plzeň, DEPO2015
  • 11. 11. 2024 – Pardubice, KC Ideon
  • 12. 11. 2024 – Brno, Sono Music Club
  • 14. 11. 2024 – Ostrava, Barrák Music Club
  • 15. 11. 2024 – Bratislava, Majestic Music Club


Dostupné vstupenky

Stání

1   1. Vlna: [Regular]

1. Vlna