Vyhledat událost

Kosheen (UK) - special club tour CZ/SK 2024 “Celebrating 25 years of Kosheen"  V prodeji


Datum: 15.11.2024 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Majestic Music Club Bratislava

Účinkující: Kosheen

Kontakty  kosheen.live  Facebook


Britská kapela Kosheen s fenomenální zpěvačkou Sian Evans chystají speciální česko-slovenské klubové turné pod názvem "Celebrating 25 years of Kosheen" na oslavu 25 let existence a v jejím rámci vystoupí v listopadu Bratislavě na jedinečném koncertě.

 

Kosheen zahrají během speciálního klubového turné všechny své hity v novém hávu a přestaví se v nejlepších klubech po Evropě včetně jedinečného vystoupení na Slovensku - v klubu Majestic v Bratislavě. Tam budou mít její příznivci šanci potkat kapelu nablízko, sdílet energii a charisma uhrančivé zpěvačky Sian Evans, které bere dech. Koncert v Bratislavě je tak první oznámenou klubovou zastávkou československého turné po avizovaném unikátním letním vystoupení na festivalu Metronome Prague v Česku.

Kosheen působí na hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně. Jejich hudba v sobě mísí různé žánry. Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonce i rock nebo techno. Tato hudební performace má na svědomí pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pocházejí především z prvních dvou. Kosheen se umístili s prvními dvěma alby na předních místech britských a evropských hudebních žebříčků a získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů drum'n'bass kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je síla a poznávací znamení celé kapely..

Z prvního alba Resist je Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli vzešel singl All in my head. Hlavní zpěvačka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasem, Sian Evans, jako by nestarla. Svou životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá. Sian Evans vkládá do své show tolik energie a ladí intenzitu své hudby s její jedinečnou přítomností, že na její vystoupení dlouho nezapomenete.

  • 15. 11. 2024 – Bratislava, Majestic Music Club

Během téměř dvou desetiletí kreativní práce a živého vystupování s Kosheen se charizmatická frontmanka kapely Sian Evans proslavila jako skladatelka i nezaměnitelná zpěvačka. Mimo jiné, spolupracovala s mnoha špičkovými producenty jako jsou DJ Fresh, Stanton Warriors, Roger Shah, Dino Psaras, Kid Crème, Chicane, Jody Wisternoff či Headhunterz. Po rozpadu Kosheen v roce 2016 Evans nasměrovala svou energii do nové živé show a dokázala předvést nové možnosti a perspektivy i vášeň a hloubku hudby Kosheen. S čerstvou energii s původním bubeníkem Mitchellem Gloverem a dalšími prvotřídními muzikanty přinášejí současní Kosheen další zajímavé barvy a nuance ve zvuku a emotivní show s vévodícím Sianiným hlasem, který je zárukou kontinuity, inspirace a silného posluchačského zážitku. V roce 2019 se kapela Kosheen znovu objevila na festivalových pódiích. Vystoupili pro tisíce fanoušků na Glastonbury, Boomtownu, Revolution Festivalu a dalších po celé Velké Británii a Evropě. Skupina si získala srdce českých fanoušků již od začátku své kariéry a díky velkému úspěchu a rychle vyprodaným místům na masivním turné Resist 20th Anniversary pokračují Sian Evans & Kosheen v upevňování své pověsti jedné z nejikoničtějších kapel své doby.


Dostupné vstupenky      925.0 CZK  

Volné stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   3. Vlna: [Regular]

3. Vlna
1. Vlna
2. Vlna

  • V.I.P. SEDENIE - není již k dispozici
  • SEDENIE - není již k dispozici

 

  1. Vlna - není již k dispozici
  2. Vlna - není již k dispozici
  3. Vlna - v prodeji