Vyhledat událost

Křest alba Chinaski / Brno 4.10.2022  Již proběhlo


Začátek: 04.10.2022 17:30
Konec: 04.10.2022 22:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Fléda Club Brno

Účinkující: Chinaski

Kontakty  Facebook


Dvanácté studiové album je na světě! Po třech letech přichází Chinaski s novými písněmi. S deskou objede kapela kluby po celé republice. S fanoušky ho tak pokřtí celkem desetkrát. CD nebo LP je součástí každé vstupenky.

 

Půjde o exkluzivní koncertní křty v klubech pro omezené množství fanoušků. S každým z nich se Chinaski chtějí potkat, před každým koncertem proto bude vždy prostor pro autogramiádu. Návštěvníci tak dostanou šanci odnést si desku s podpisy i věnováním.

 

„Na jaře jsme odjeli do Norska, kde jsme v nádherném studiu na břehu Norského moře natočili naše dvanácté řadové album. Tehdy jsme ještě úplně nevěděli, jak se bude jmenovat, i když jsme se o tom hodně bavili. Nakonec se to ale ukázalo, jako celkem jasná volba. Svoboda. To byl pocit, který jsme tolikrát za poslední dobu zažili, a který jsme tak intenzivně cítili při nahrávání v té úžasné dřevěné chalupě na malém ostrově u Ålesundu. Naše nové album se bude jmenovat Frihet, norsky svoboda,“ říká k pojmenování desky frontman Michal Malátný. Návštěvníci křtů budou těmi prvními, kterým se album Frihet dostane do rukou.

 

Kluby se návštěvníkům otevřou v 17:30, autogramiáda bude probíhat od 18:00 do 19:30 hodin. Následovat bude klasický klubový koncert, kde vedle nové desky zazní i oblíbené písně kapely.