TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Křest alba Chinaski / Plzeň 13.10.2022  V prodeji


Začátek: 13.10.2022 17:30
Konec: 13.10.2022 22:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: DEPO2015 Plzeň

Účinkující: Chinaski

Kontakty  Facebook


Dvanácté studiové album je na světě! Po třech letech přichází Chinaski s novými písněmi. S deskou objede kapela kluby po celé republice. S fanoušky ho tak pokřtí celkem desetkrát. CD nebo LP je součástí každé vstupenky.

 

Půjde o exkluzivní koncertní křty v klubech pro omezené množství fanoušků. S každým z nich se Chinaski chtějí potkat, před každým koncertem proto bude vždy prostor pro autogramiádu. Návštěvníci tak dostanou šanci odnést si desku s podpisy i věnováním.

 

„Na jaře jsme odjeli do Norska, kde jsme v nádherném studiu na břehu Norského moře natočili naše dvanácté řadové album. Tehdy jsme ještě úplně nevěděli, jak se bude jmenovat, i když jsme se o tom hodně bavili. Nakonec se to ale ukázalo, jako celkem jasná volba. Svoboda. To byl pocit, který jsme tolikrát za poslední dobu zažili, a který jsme tak intenzivně cítili při nahrávání v té úžasné dřevěné chalupě na malém ostrově u Ålesundu. Naše nové album se bude jmenovat Frihet, norsky svoboda,“ říká k pojmenování desky frontman Michal Malátný. Návštěvníci křtů budou těmi prvními, kterým se album Frihet dostane do rukou.

 

Kluby se návštěvníkům otevřou v 17:30, autogramiáda bude probíhat od 18:00 do 19:30 hodin. Následovat bude klasický klubový koncert, kde vedle nové desky zazní i oblíbené písně kapely.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]
1   Dítě: [Regular]
1   1x vstupenka + 1x CD: [Regular]
1   1x vstupenka + 1x LP: [Regular]
1   2x vstupenka + 1x CD: [Regular]
1   2x vstupenka + 1x LP: [Regular]

Dospělý
Dítě
1x vstupenka + 1x CD
1x vstupenka + 1x LP
2x vstupenka + 1x CD
2x vstupenka + 1x LP

  • CD a LP obdržíte na místě v rámci zakoupené vstupenky dle svého výběru
  • CD na místě bude v prodeji za 349 Kč a LP za 699 Kč
  • Dětské vstupné platí do 12. let