TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Limp Bizkit Bratislava  V prodeji


Datum: 11. 08. 2022 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: NTC Aréna

Účinkující: Limp Bizkit

Kontakty  www.limpbizkit.com  FB event  Facebook


Na přelomu tisíciletí podlehla celá generace nu-metalovému šílenství, které měla na svědomí americká skupina Limp Bizkit. Kapela prodala přes 40 milionů alb a byla nominována na cenu Grammy. Loňský koncert v Seredi byl absolutně vyprodaný a proto se rozhodli na Slovensko vrátit již 11. srpna 2022! Zpěvák Fred Durst slovenským fanouškům vzkazuje: "Pokud jste už zažili ve svém životě mnoho dobrých koncertů, garantuji vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším nejoblíbenějším. Nikdo nedělá takovou tvrdou a vzrušující párty, jako my. Nikdo. Určitě si před koncertem pořádně odpočiňte, abyste to ustáli. Je načase si to rozdat!".

Limp Bizkit nedávno oslavili 25. výročí založení. Floridská kapela má na kontě 6 alb a její skladby jako "Rollin", "My way", či cover verze skladby od The Who "Behind Blue Eyes" patří ke kultovním megahitům.

Kapela pracuje poslední roky na svém 7. albu s názvem "Stampede of the Disco Elephants". První singl z nového alba "Ready to Go" vydala kapela už v roce 2013 a hostoval na něm Lil Wayne. V prosinci téhož roku zveřejnili videoklip k dalšímu singlu "Lightz" a poslední novinkou byla skladba "Endless Slaughter", kterou vydali jen na kazetách a hrávali živě během koncertů. Návštěvníci bratislavského koncertu se mohou těšit na novinky i ověřené klasiky.


Dostupné vstupenky      1 500.0 CZK        1 600.0 CZK        1 900.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategória I]

Dospělý

  • ZTP/P - sleva 50% z ceny vstupenky na stání + doprovod za plnou cenu