TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Live Show Mikolas Josef PROSTOR V JEDNÁNÍ


Datum: 01. 06. 2022 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Praha - bude upřesněno

Účinkující: Mikolas Josef

Kontakty  www.mikolasjosef.com  Facebook  Instagram  FB event


Obdrželi jsme od organizátora koncertu Mikolase Josefa informaci o změně termínu konání akce. Původní termín koncertu 14. 10. 2020 se přesouvá na 01. 06. 2022 v Praze (místo akce bude upřesněno).

Vzhledem k tomu, že termíny v podzimní a zimní období jsou nejisté a vzhledem k zahraniční produkci koncertu a účasti jihoafrických a rakouských členů skupiny, zvolil pořadatel náhradní datum tak, abychom předešli dalším změnám. Zajistíme tak možnost účasti všech členů kapely a s dostatečným předstihem vám umožníme předejít komplikacím a nebudeme vystavovat všechny nebezpečí nebo omezení v účasti.

Vaše vstupenky zůstanou v platnosti i na nový termín a není třeba je měnit.

Vánoční turné 2019 Mikolase Josefa ve čtyřech českých a moravských městech sklidilo obrovský úspěch mezi fanoušky a odbornou veřejností. A jak Mikolas doplňuje „zájem fanoušků na vánočním turné byl větší, než dovolila kapacita, a tak se vracíme do Prahy a já se moc těším na tu super energii, kterou jsme na turné zažili“.

Pro své fanoušky Mikolas chystá jedinečnou show plnou tance a překvapení, kde zazní mimo jiné jeho nejznámější hity jako jsou Lie to me, Me Gusta, Free, Abu Dhabi, Acapella a samozřejmě Colorado, které dobývá žebříčky rádií v Polsku a v Čechách.

V Lucerna Music Baru vystoupí Mikolas Josef za doprovodu svých vokalistů a kapely, kteří nadchnou a rozhýbou každého a určitě se tak zařadí mezi skvělé koncertní zážitky roku 2020.

Mikolas Josef...

v listopadu 2017 představil svůj v pořadí čtvrtý singl, „Lie to Me“, s nímž se mimo jiné přihlásil do národního kola Eurovize, z něhož byl na základě hlasů diváků a mezinárodní odborné poroty vybrán jako reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018. V Lisabonu vystoupil v prvním semifinále 8. května a díky hlasům diváků a národních delegací postoupil, jako historicky druhý český reprezentant, do finále soutěže. Ve finále 12. května získal od porotců z jednotlivých zemí celkem 66 bodů, v hlasování diváků se pak s 215 body umístil na čtvrtém místě, což znamenalo celkovou šestou příčku a 281 bodů. Jedná se o dosavadně nejvyšší umístění České republiky od jejího prvního vstupu do finále roku 2016 a současně poprvé, kdy se země byla schopná probojovat do první desítky.

V roce 2018 vydal další song Me Gusta, který má již dnes přes 10 mil shlédnutí.

V roce 2019 vydal funky pop song Abu Dhabi a po té letní hit Acapella, který získal 24 hodin po vydání 1 milion shlédnutí.

V roce 2019 svým prvním koncertem vyprodal Fórum Karlín opravdu po strop. Jeho netradiční pojetí propojené směsicí 20 tanečníků a vokalistů z jihoafrické republiky přineslo velký ohlas. 

Letním hitem Acapella zasáhl téměř všechna česká rádia a tento song se stal v 36. týdnu nejhranějším a nejposlouchanějším songem v ČR a zároveň druhým na žebříčku v Polsku a prvním na polském shazamu. 

Koncem listopadu 2019 vydal další song Colorado, ve spolupráci s producenty z Kanady.

V prosinci 2019 vyprodal ve čtyřech českých a moravských městech vánoční Tour s názvem Closer to you.

Úspěšný rok 2019 zakončil silvestrovským vystoupením v 40000-ti  tisícové Arene Slaśki v Katowicích v Polsku.


Dostupné vstupenky

Přízemí + Balkón Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny v přízemí a na balkón.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 890.0 CZK


Meet & Greet Limitovaný počet vstupenek M&G vás opravňuje po koncertě ke vstupu na meet&greet s Mikolasem s možností podpisu a focení. Máte také přednostní právo vstoupit do klubu o půl hodiny dříve a vybrat si místo.

1   Dospělý: [Meet & Greet]

Cena na místě: Dospělý 2 800.0 CZK


Dospělý

18:00 Doors Open pro Meet & Greet

18:30 Doors Open pro všechny

19:30 začátek koncertu

VÝVOJ CEN VSTUPENEK:

ZÁKLADNÍ (690 CZK), MEET & GREET (2490 CZK)

NA MÍSTĚ: ZÁKLADNÍ (890 CZK), MEET & GREET (2800 CZK)