TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

MegaMejdan 2022 v srdci Prahy na Císařské louce / 26.08.2022 /  V prodeji


Začátek: 26.08.2022 14:00
Konec: 26.08.2022 22:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Císařská louka - Cinda

Účinkující: Botox, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Roman Ondráček, Michal Malátný, Jaroslav Svěcený, Michal David, Vašo Patejdl, Radek Banga, Laserman CZ, YesBrothers


Bude to megamejdan, na který se snad nezapomene!!!
 
Děti do 12 let vstup zdarma.
 
Showman, tak trochu zpěvák, moderátor a bývalý člen Těžkého Pokondra Roman Ondráček chystá na 26. srpna 2022 velkolepý koncert na Císařské louce v Praze. Opožděně tak s řadou známých hostů a kamarádů už konečně oslaví své 55. narozeniny, ke kterým v loňském roce vydal i svou první a možná poslední sólovou desku s názvem 55- Ty Kráso. 
 
Na místě po celou dobu trampolíny pro děti nebo lanové centrum a taneční hrátky s Janem Onderem! Vyzkoušet si ale návštěvníci mohou například i lukostřelbu, beachvolejbal,badminton, kroket nebo petángue. 
 
Na pódiu se tak vedle Romana a jeho kapely Rakeťáci objeví i Michal David, Vašo Patejdl, Michal Malátný, Radek Banga a Jaroslav Svěcený „Chci, aby to byl hlavně milej a příjemnej mejdan. Abychom si to všichni společně užili. Mám skvělé parťáky, moje Rakeťáky, a k tomu jsem si pozval i kamarády,“ říká Roman k chystanému koncertu.
 
Bývalý člen Těžkýho Pokondra si pro fanoušky připravil například předělávku hitu Despasito od portorického zpěváka Luise Fonsiho, která na desce 55 Ty Kráso vyšla pod názvem Oslav si to.
 
S Jardou Svěceným si dáme...Montér v Kvartýru.
S Radkem Bangou si společně dáme...Korále, Sandále.
S Michalem Malátným si společně dáme... Ještě, že mám plnou nádrž.
S Michalem Davidem si společně dáme...Felicie / Felicita
S Vašo Patejdlem si společně dáme...Skriňa, čo ma drží nad vodou.
 
Moderuje Jan Onder a Eva Čížkovská
 


Dostupné vstupenky

Dospělí

1   Dospělý: [Regular]

V.I.P. Krytá zóna se sezením, Meet And Greet po koncertě s Romanem Ondráčkem a hosty + wellcome drink! Ke každému VIP lístků 1x CD Romana Ondráčka!

1   V.I.P.: [Regular]

Dospělý
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny