TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Michal Hrůza Symphonica / zámek Kačina 17. 06. 2022 PŘESUNUTO NA ROK 2022


Datum: 17. 06. 2022 20:00 (VSTUP OD 18:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: zámek Kačina

Účinkující: Michal Hrůza, Bon Art Pops Orchestra

Kontakty  www.michalhruza.cz  www.bonart.cz


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 11.06.2021

Vážení a milí,

tento vzkaz se nám nepíše vůbec lehce a do poslední chvíle jsme doufali, že ho nebudeme muset psát vůbec. Jedná se o to, že námi avizovaný červnový projekt Michal Hrůza SYMPHONICA Tour musíme odložit na rok 2022. Okolnosti, které nás k tomuto kroku vedou jsou spojeny především se situací kolem pandemie COVID-19 a nejasnými vládními opatřeními s kterými se potýkáme. Do současné chvíle nám žádné ministerstvo, hygiena ani žádný jiný zodpovědný orgán nedokázali říct za jakých podmínek a jakými opatřeními bude možné koncerty zrealizovat. Vše jsou jen spekulace probíhající v médiích, na které se nemůžeme spolehnout.

Všechny tři koncerty jsme plánovali tak, aby pro diváky byly opravdu nevšedním zážitkem. Nevšední hudební zážitek měl být propojený s prohlídkou vnitřních prostor, příjemnou atmosférou se sklenkou vína, zážitkovým cateringem atd. Jen na pódiu se v jeden moment setká Kapela Hrůzy, orchestr a dětský sbor což čítá dohromady okolo stovky osob. Na celý projekt je zkrátka navázáno příliš mnoho lidí.

Strašně moc si vážíme podpory některých z vás. Opravdu jsme moc věřili a doufali, že se s vámi v červnu setkáme a budeme vám moct nabídnout nálož hudby. Jsme nedočkaví a smutní, ale jak se říká "kdo si počká, ten se dočká". Budeme se držet tohoto hesla a doufat, že příští rok vám to všechno předvedeme v plné parádě.

Pro ty, co mají již zakoupené vstupenky pro rok 2021 - všechny vstupenky zůstávají v platnosti i pro rok 2022. Pokud byste již zakoupené vstupenky chtěli vracet, ať už z jakéhokoliv důvodu, máte možnost. Prostřednictvím předprodejní sítě Ticketlive. Vstupné vám bude vráceno v plné výši. Stačí vyplnit kratičký formulář na tomto odkazu - prosíme o vyplnění nejpozději do 30.6.2021

Děkujeme za pochopení

Michal Hrůza a za pořadatele Bon Art Music a Agentura Petřinová

Michal Hrůza spolu s kapelou Hrůzy v roce 2022 vyrážejí na turné s názvem Symphonica.

Jedná se o unikátní projekt tří exkluzivních koncertů, kdy kapela odehraje celý koncertní set za doprovodu čistě ženského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra a Kühnova dětského sboru, který patří k nejvýznamnějším uměleckým kolektivům u nás i ve světě. Celý koncert se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera.

Projekt je velmi specifický a exkluzivní nejen spojením těchto hudebních těles, ale i prostory, ve kterých se bude odehrávat. Jednotlivá místa konání jsou zámek Kačina, zahrada Trojského zámku v Praze či brněnský hrad Špilberk. Michal sám uvedl, že do projektu zapojí ještě další hosty. Spekuluje se o jménech Katarína Knechtová či Aneta Langerová. Věříme, že atmosféra koncertů vás uchvátí a odnesete si nezapomenutelný kulturní zážitek.

Areál zámku Kačina bude pro návštěvníky koncertu otevřen od 18:00, přijďte si dát skleničku dobrého vína a prohlédnout si krásy a zajímavosti zámku a jeho okolí.


Dostupné vstupenky

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Nečíslované sezení Opravňuje ke vstupu do zóny nečíslovaného sezení.

1   Regular: [Regular]

V.I.P. sezení Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny nečíslovaného sezení.

1   V.I.P.: [Regular]

Regular
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny

V ceně V.I.P. vstupenky:

  • Welcome drink
  • V.I.P. parking

Další výhody V.I.P. vstupenky:

  • Poukázka na 10% slevu při nákupu CD MICHAL HRŮZA SVĚTLO DO TMY (na místě v den koncertu)
  • Sezení umístěné ve V.I.P. zóně, vyvýšené sezení oproti základnímu vstupnému
  • Catering oddělený pouze pro V.I.P. hosty
  • Oddělené WC

Další výhody V.I.P. vstupenky připravujeme ve spolupráci se zámkem Kačina.