TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Muzika v parku / Chinaski 18.6.2020 VYPRODÁNO


Datum: 18. 06. 2020 18:30 (Vstup od 17:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: PARK RIEGROVY SADY

Účinkující: Chinaski

Kontakty  www.chinaski.cz  Facebook  Instagram


Popis:

Pro velký zajem přidáváme druhý koncert Chinaski v zeleném srdci Prahy!

Chinaski jsou první kapelou, která se představí na historickém pódiu v pražských Riegrových sadech. To se dočkalo obnovy a během léta nabídne sérii koncertů na akci Muzika v parku. Diváci budou mít možnost užít si koncerty v nádherném prostředí zahrádky pod širým nebem, která se po dvou letech znovu otevírá. Bude pro ně připraven omezený počet necelých pěti set míst na sezení, u nichž pořadatelé zajistí dodržení všech potřebných hygienických a bezpečnostních opatření a rozestupů mezi jednotlivými stoly.

„Atraktivní lokace i limitovaný počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. Kdy můžete vidět halové kapely, které hrají v uvozovkách pouze pro pár lidí,“ říká Martin Pokorný, ředitel produkční a marketingové divize BrainZone, která akci organizuje. Pro kapelu je to navíc první letošní příležitost se živě představit publiku a o to víc se na ní těší!

„Po měsících rušení koncertů, festivalů a času stráveného odděleně v karanténě konečně přichází dobré zprávy. Nemůžeme se dočkat společného hraní před publikem, navíc v krásném prostředí Riegrových sadů. Děkujeme organizátorům za vstřícný přístup,“ doplňuje kapelník Chinaski František Táborský.

„Léto je pro mnoho lidí spojené s koncerty a festivaly, kterých se letos bohužel nedočkají. Proto jsme se rozhodli přinést sérii koncertů do Riegrových sadů, které nám poskytují ideální podmínky pro koncept festivalu na pokračování. Muzikantům a kapelám nabízíme po pauze možnost hraní a Pražanům i návštěvníkům Prahy zase skvělý program s atmosférou nádherné zahrádky v parku,“ uzavírá Martin Pokorný.

 

Merchandise