Vyhledat událost

KONCERT: My name is Mikolas Josef
Forum Karlín  Již proběhlo


Datum: 03.04.2019 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Forum Karlín

Účinkující: Mikolas Josef

Kontakty  Instagram  Facebook


 

Dlouho očekávaný koncertní debut zpěváka Mikolase Josefa!

 

Historicky nejúspěšnější Čech v nejsledovanější hudební události světa Eurovision Song Contest se stal senzací nejen v Čechách ale i ve světě.

Exkluzivní mediální rozhlasový partner:

 

Jediný Čech, kterého kdy podepsala nahrávací společnost Sony RCA, která zastupuje například Britney Spears nebo Justina Timberlakea, předvede ve Fóru Karlín svoji vlastní unikátní show. Fanoušci se mohou těšit na dosud nevydanou zpěvákovu tvorbu, kterou mnozí uslyší v Praze úplně poprvé! Cela audiovizuální show bude doprovázena kapelou, tanečníky, gospelovým sborem a dalšími překvapeními, které zatím zůstávají v utajení. Kromě toho se diváci mohou těšit na dosud nezveřejněný dokument o Mikolasově životě před úspěchem, kdy Mikolas začínal jako zpěvák na ulici.

Vlastní koncert Mikolas předvádí až po osmi letech své kariéry. "Věděl jsem, že až přijde den, kdy budu dělat vlastní koncert, tak to musí být jedna z nejlepších show, co tu kdy byla. I to je hlavní důvod, proč si na něj lidé museli tak dlouho počkat. Uvidíme se již brzo ve Fóru Karlín!" říká k tomu Mikolas Josef.

ZTP/P - cena běžné vstupenky + doprovod ZDARMA (více informací na info@ticketlive.cz)

Show s názvem My Name Is Mikolas Josef bude koncertem, který si rozhodně nenechte ujít.