TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

KONCERT: My name is Mikolas Josef
Forum Karlín  V prodeji


Datum: 03.04.2019 19:00

Místo: Forum Karlín

Žánry: Pop (Hudba) , Pop (Top Akce)

Účinkující: Mikolas Josef

Kontakty  Instagram  Facebook


Popis:

 

Dlouho očekávaný koncertní debut zpěváka Mikolase Josefa!

 

Historicky nejúspěšnější Čech v nejsledovanější hudební události světa Eurovision Song Contest se stal senzací nejen v Čechách ale i ve světě.

Exkluzivní mediální rozhlasový partner:

 

Jediný Čech, kterého kdy podepsala nahrávací společnost Sony RCA, která zastupuje například Britney Spears nebo Justina Timberlakea, předvede ve Fóru Karlín svoji vlastní unikátní show. Fanoušci se mohou těšit na dosud nevydanou zpěvákovu tvorbu, kterou mnozí uslyší v Praze úplně poprvé! Cela audiovizuální show bude doprovázena kapelou, tanečníky, gospelovým sborem a dalšími překvapeními, které zatím zůstávají v utajení. Kromě toho se diváci mohou těšit na dosud nezveřejněný dokument o Mikolasově životě před úspěchem, kdy Mikolas začínal jako zpěvák na ulici.

Vlastní koncert Mikolas předvádí až po osmi letech své kariéry. "Věděl jsem, že až přijde den, kdy budu dělat vlastní koncert, tak to musí být jedna z nejlepších show, co tu kdy byla. I to je hlavní důvod, proč si na něj lidé museli tak dlouho počkat. Uvidíme se již brzo ve Fóru Karlín!" říká k tomu Mikolas Josef.

Show s názvem My Name Is Mikolas Josef bude koncertem, který si rozhodně nenechte ujít.

 

 


Dostupné vstupenky      690.0 CZK        1 200.0 CZK        3 000.0 CZK        4 140.0 CZK        6 000.0 CZK        7 200.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Přízemí Vstupenka - přízemí. Zvýhodněná vstupenka 6+1 (jedna vstupenka jako dárek) Best friends group.

1   Regular: 690.0 CZK [Kategorie IV. ]
1   6+1 (jedna vstupenka jako dárek): 4 140.0 CZK [Group II. ]

Touch the Star Vstupenky do Touch the Stars zóny u pódia plus přednostní právo vstupu o půl hodiny dříve. Zvýhodněná vstupenka 6+1 (jedna vstupenka jako dárek) Best friends group.

1   Regular: 1 200.0 CZK [Kategorie III. ]
1   6+1 (jedna vstupenka jako dárek): 7 200.0 CZK [Group I. ]

I. Galerie Vstupenka na I. Galerii.

1   Regular: 1 200.0 CZK [Kategorie III. ]

Touch the Star & Meet and greet Vstupenka - stání do Touch the Stars zóny u podia. Dále vstupenka umožňuje přednostní právo vstupu do haly o půl hodiny dříve, dostanete na ni jedno tričko z Mikolasova merche podle vlastního výběru, po koncertě vás tato vstupenka opravňuje ke vstupu do backstage na meet&greet - setkání s Mikolasem po koncertě s možností podpisu a focení. (Vstupenek k dispozici: 15)

1   Meet&Greet: 3 000.0 CZK [Kategorie II. ]

II. Galerie VIP vstupenka na II. Galerii mezi pozvané celebrity, catering, míchané nápoje, sekt, víno, pivo, vstup na afterparty, speciální meet&greet s Mikolasem Josefem, poděkování a dárek od Mikolase plus možnost podpisu dárku a focení, DJ párty

1   V.I.P.: 6 000.0 CZK [Kategorie I. ]

Regular
6+1 (jedna vstupenka jako dárek)
V.I.P.
Meet&Greet