TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

O5 a Radeček / Turné pod širým nebem 2021 / Ostrava  V prodeji


Datum: 26. 05. 2021 20:00 (open door 18:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Slezskoostravský hrad Ostrava (amfiteátr)

Účinkující: O5 & Radeček

Kontakty  www.o5.cz  FB Event


Popis:

Radečci pomáhají dětem, pomáhej taky!
Stačí jedno kliknutí a dobrá věc je hotová.
Zvol si velikost podpory a těš se na koncert, kde se potkáš s dalšími dobrými lidmi.
Poštou Ti navíc přijde kapelou podepsaný certifikát dárce.
Děkujeme!

Šumperská hudební partička kolem bratrů Polákových, O5 a Radeček, vyráží na největší turné své pětadvacetileté historie. Všech pět koncertů proběhne bezpečně pod širým nebem a na netradičních místech, kde budou vystoupení jedinečným zážitkem. Navíc z každé prodané vstupenky putuje 25 Kč na sbírku Pomozte dětem, která pomáhá sourozencům postižených dětí. Koncertní šňůra v Olomouci, Brně, Ostravě, Praze a Plzni slibuje také zajímavé hudební hosty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapela O5 a Radeček hraje v nezměněné sestavě už od roku 1994. Do povědomí je dostala píseň z roku 2004 Praha (Jedna holka). Od té doby patří k nejžádanějším koncertním kapelám. Radečci se proslavili písněmi Vloupám se, Máš mě na svědomí, LOVEní, Sex ve sprše a dalšími. Skupina má za sebou také několik úspěšných desek. Za album Dobrý zprávy v roce 2019 převzali tzv. Zlatou desku.


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání

1   Dospělý: [Regular]

Jdu se sourozencem Dvojitá vstupenka pro mě a sourozence (1+1 zdarma).

1   1+1: [Regular]

Vstupenka + dar 125 Kč Vstupenka opravňuje ke vstupu do zóny nečíslovaného stání. Součástí ceny vstupenky je i dar v hodnotě 125 Kč na sbírku Pomozte dětem, která pomáhá sourozencům postižených dětí.

1   Regular: [Regular]

Vstupenka + dar 325 Kč Vstupenka opravňuje ke vstupu do zóny nečíslovaného stání. Součástí ceny vstupenky je i dar v hodnotě 325 Kč na sbírku Pomozte dětem, která pomáhá sourozencům postižených dětí.

1   Regular: [Regular]

Vstupenka + dar 525 Kč Vstupenka opravňuje ke vstupu do zóny nečíslovaného stání. Součástí ceny vstupenky je i dar v hodnotě 525 Kč na sbírku Pomozte dětem, která pomáhá sourozencům postižených dětí.

1   Regular: [Regular]

Dospělý
Regular
1+1