Vyhledat událost

O5 a Radeček HoraLove Tour 2024 / MOOD Hradec Králové / 25.10.2024  V prodeji


Začátek: 25.10.2024 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: MOOD Hradec Králové

Účinkující: O5 A RADEČEK a hosté

Kontakty  www.o5.cz  Facebook  Instagram


HORALOVE TOUR 2024

Máme rádi hory! A taky milujeme, když pro vás můžeme hrát. Tyhle dvě naše lásky se spojí v rámci HoraLove Tour, které navazuje na jarní vyprodané Hory Tour.

Buďte u toho! Zahrajeme vám naše největší hity a samozřejmě také hymnu všech horalů Hory, která díky vám vystoupala do hitparádových výšin a získala Českého slavíka v kategorii píseň roku a taky širší nominaci na Cenu Anděl.

Na turné uslyšíte starší pecky, jako jsou Praha, BRA3, Vloupám se nebo Romantický smyčce, ale i zbrusu nové songy z naší životní desky, která vychází v září 2024. Natáčeli jsme ji v Berlíně v legendárním Hansa Studios, kde před námi byli U2, Coldplay, Depeche Mode nebo David Bowie. Jo, a i nám se tam povedlo složit a natočit pár songů, ze kterých jsme nadšení. Teď už jen zbývá doufat, že si je oblíbíte i vy a stanou se součástí vašich životů. První vlaštovkou je singl I tak to za to stojí, který se stal v ČR na několik měsíců hitem No.1. Ani tahle píseň nebude v playlistu turné chybět.

A pokud ještě pořád váháte, zda si lístek koupit, představujeme vám našeho speciálního hosta, který celé turné rozzáří úžasnou energií. Autor fenomenálních hitů, jako je například I Have No Inspiration, písničkář Thom Artway!

Moc se na vás těšíme v Plzni, Rapotíně, Svitavách, Čáslavi, Brně, Želivě, Mostě, Ostravě a na závěr na unikátním koncertě ve Smetanově síni v pražském Obecním domě.

Vaši horalové Tomáš, Ondra, Přemek, Mejla a Radeček.

  • Doors: 19:00
  • Host: 19:30
  • O5R: 20:15


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý