TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

PLECHOVKA FEST 2018  Již proběhlo


Datum: 06. - 07.07.2018

Místo: Louka - Cvikov 1050/1

Žánry: Pop rock (Hudba) , Pop rock (Festival) , Pop rock (Akce pro celou rodinu) , Pop rock (Blíží se...) , Hard Rock (Hudba) , Hard Rock (Festival) , Hard Rock (Akce pro celou rodinu) , Hard Rock (Blíží se...) , Rock (Hudba) , Rock (Festival) , Rock (Akce pro celou rodinu) , Rock (Blíží se...) , Pop (Hudba) , Pop (Festival) , Pop (Akce pro celou rodinu) , Pop (Blíží se...) , Indie pop (Hudba) , Indie pop (Festival) , Indie pop (Akce pro celou rodinu) , Indie pop (Blíží se...) , Elektronická hudba (Hudba) , Elektronická hudba (Festival) , Elektronická hudba (Akce pro celou rodinu) , Elektronická hudba (Blíží se...) , Rap (Hudba) , Rap (Festival) , Rap (Akce pro celou rodinu) , Rap (Blíží se...) , Hip Hop (Hudba) , Hip Hop (Festival) , Hip Hop (Akce pro celou rodinu) , Hip Hop (Blíží se...) , Metal (Hudba) , Metal (Festival) , Metal (Akce pro celou rodinu) , Metal (Blíží se...)

Účinkující: UDGTRAKTORNo NameO5 & RadečekDavid KollerNebeJakub DěkanGate CrasherAlkeholMandrageKristínaLeona MachálkováDe Bill HeadsCodaLipoTělaSeparRMC - a tribute to rammsteinKrucipüskLegendy se vracíQueenie

Kontakty  www.plechovkafest.cz


Popis:

Dvoudenní festival dobré nálady a pohodové hudby je tady! PLECHOVKA FEST se uskuteční ve Cvikově, a to druhý červencový víkend 6. - 7.7.2018. Můžete se těšit na kapely jako MANDRAGE, NO NAME, O5 Radeček, Krucipüsk a mnoho dalších!

Vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma. Toto neplatí pro doprovod těchto osob, ten si vstupenku na festival hradí.

Děti do 140 cm vstup zdarma – maximálně 2 děti v doprovodu dospělého.

Parkování a možnost stanování přímo v areálu bude k dispozici zadarmo.