Vyhledat událost

Radegast den 2021 ZRUŠENO


Datum: 28. 08. 2021 11:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál pivovaru Radegast, Nošovice

Účinkující: Chinaski, Janek Ledecký, Buty

Kontakty  Událost FB


Událost je bohužel zrušena, vyjádření pořadatele níže:

Milí Radegasťáci,

již podruhé během několika měsíců jsme dospěli k velmi hořkému rozhodnutí. Vzhledem k současné epidemiologické situaci a jejímu dalšímu nejistému vývoji jsme se rozhodli přesunout Radegast den až na 27. srpna 2022. Chceme vám oblíbené slavnosti naservírovat bez ústupků a kompromisů, tak jak si zasloužíte, což v letošním roce bohužel nebude s největší pravděpodobností možné. Doufáme, že takové hořké rozhodnutí děláme naposledy a že se s vámi uvidíme za rok na oslavách správně hořkého piva Radegast!

Peníze za vstupenky vám budou vráceny prostřednictvím prodejce vstupenek Ticketlive skrze tento formulář a jako poděkování za vaši podporu pro vás máme malý dárek. Zakoupená vstupenka na Radegast den vám po celý rok 2021 umožní bezplatný vstup (až to samozřejmě situace dovolí) do Národního zemědělského muzea v Ostravě, kde je k vidění unikátní výstava 50 let pivovaru Radegast. 

Věříme, že našemu hořkému pivu zachováte přízeň i nadále. Když to zatím nejde v hospodách, tak alespoň v lahvové nebo plechovkové variantě. Nově můžeme doporučit například svrchně kvašenou a výrazně hořkou novinku ROG IPA! Další aktuální informace o našem pivu, pivovaru nebo například hořké tipy, jak si správně nalít pivo, aby chutnalo jako od boha, najdete na naší správně hořké facebookové stránce.

Život je hořký. Bohudík!

Radegast   

O vrácení peněz je možno zažádat prostřednictvím TOHOTO FORMULÁŘE.