TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Radegast den 2021  V prodeji


Datum: 28. 08. 2021 11:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál pivovaru Radegast, Nošovice

Účinkující: Chinaski, Janek Ledecký, Buty

Kontakty  Událost FB


Popis:

"Milí Radegasťáci,

dospěli jsme k velmi hořkému rozhodnutí. Vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci, a to zejména na Frýdecko-Místecku, přesouváme akci Radegast den na rok 2021, konkrétně na 28.8.2021. Vaše zdraví a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě a přestože se možná současná situace zlepší, nedokážeme s jistotou říci, jak by Radegast den a s ním spojené oslavy 50 let od uvaření první várky našeho piva vypadaly. Rozhodli jsme se proto, že je raději přesuneme na příští rok. Rozhodnutí o zrušení celé akce nebylo lehké, ale věříme, že příští rok již bude vše v pořádku a společně hořkou padesátku pivovaru Radegast ve zdraví oslavíme!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. V případě nevyhovujícího nového termínu je možné zažádat o vrácení peněz >>> prostřednictvím tohoto formuláře <<<

Přijďte s námi oslavit 50 let od uvaření první várky piva Radegast. Výroční Radegast den proběhne 28. srpna 2021 v areálu pivovaru v Nošovicích.

Oslava 50 let správně hořkého piva bude opravdu výjimečná! Po roční odmlce se totiž Radegast den vrací zpátky domů do Nošovic a návrat to bude stylový. Můžete se těšit nejenom na tuzemské kapely, ale také na zahraničního hosta a doprovodný program pro správné chlapy.

Vystoupí: CHINASKI, BUTY, JANEK LEDECKÝ a další

Druhá vlna předprodeje vstupenek je omezena na 3000 lístků. Pro aktuální informace sledujte oficiální událost na Facebooku.

Život je hořký. Bohudík.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý