TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Radegast den 2021 NEDOSTUPNÉ


Datum: 28. 08. 2021 11:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál pivovaru Radegast, Nošovice

Účinkující: Chinaski, Janek Ledecký, Buty

Kontakty  Událost FB


Popis:

"Milí Radegasťáci,

dospěli jsme k velmi hořkému rozhodnutí. Vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci, a to zejména na Frýdecko-Místecku, přesouváme akci Radegast den na rok 2021, konkrétně na 28.8.2021. Vaše zdraví a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě a přestože se možná současná situace zlepší, nedokážeme s jistotou říci, jak by Radegast den a s ním spojené oslavy 50 let od uvaření první várky našeho piva vypadaly. Rozhodli jsme se proto, že je raději přesuneme na příští rok. Rozhodnutí o zrušení celé akce nebylo lehké, ale věříme, že příští rok již bude vše v pořádku a společně hořkou padesátku pivovaru Radegast ve zdraví oslavíme!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. V případě nevyhovujícího nového termínu je možné zažádat o vrácení peněz >>> prostřednictvím tohoto formuláře <<<

Přijďte s námi oslavit 50 let od uvaření první várky piva Radegast. Výroční Radegast den proběhne 28. srpna 2021 v areálu pivovaru v Nošovicích.

Oslava 50 let správně hořkého piva bude opravdu výjimečná! Po roční odmlce se totiž Radegast den vrací zpátky domů do Nošovic a návrat to bude stylový. Můžete se těšit nejenom na tuzemské kapely, ale také na zahraničního hosta a doprovodný program pro správné chlapy.

Vystoupí: CHINASKI, BUTY, JANEK LEDECKÝ a další

Druhá vlna předprodeje vstupenek je omezena na 3000 lístků. Pro aktuální informace sledujte oficiální událost na Facebooku.

Život je hořký. Bohudík.