TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SUMMER ARENA 2020 / Plzeň / Chinaski  V prodeji


Datum: 27. 08. 2020 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Amfiteátr Lochotín

Účinkující: Chinaski

Kontakty  www.summer-arena.cz


Popis:

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy.

Nejde prvoplánově o rychlý výdělek pořadatelů a interpretů, ale jde především o snahu v této pro kulturu velmi nelehké době vyslat signál. Signál, že se něco děje, a že špička české hudební scény, byť v omezeném počtu, je schopna se dohodnout a odehrát i z jejich hlediska „komornější“ koncerty pro počet lidí, který neodpovídá běžným návštěvám jejich koncertů.

Arény se budou jako běžné turné kapel posouvat z jednotlivých měst do dalších tak, že v daném městě, kde je aréna postavena se odehraje předem daný počet koncertů, a vše se stěhuje o město dál.

Aréna je vybavena v případě Prahy, Brna, Ostravy a Liberce profesionálními mobilními tribunami, které se používají na území ČR běžně jen na nejlukrativnější eventy. Zde např. došlo k dohodě s majitelem, který nabídl symbolické podmínky odpovídající aktuální situaci. Stejným způsobem k tomu přistoupili všichni ostatní dodavatelé. Ať už jde o techniku, sanitu, či bezpečnostní prvky. Bez jejich přístupu by byl za běžných podmínek při těchto kapacitách celý projekt ekonomicky a logisticky nerealizovatelný!

Aréna bude vybavena tou nejlepší dostupnou technikou a personálem, jaké jsou za běžných podmínek dostupné jen pro velké zahraniční a špičkové české eventy a interprety. P.S. Šílená doba si žádá „šílené činy“… Zní to velmi nadneseně, ale aktuálně je to holý fakt!


Dostupné vstupenky      460.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Regular

 

Merchandise