Vyhledat událost

BRNO - Mikolas Josef - Vánoční tour 2019 - CLOSER TO YOU  Již proběhlo


Datum: 12. 12. 2019 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Sono Centrum Brno

Účinkující: Mikolas Josef

Kontakty  www.mikolasjosef.com  Facebook  Instagram  FB Event


“Během svého prvního koncertu v kompletně vyprodaném Fóru Karlín rozbalil svou hodinu a půl dlouhou show, která roztančila snad každého v sále. Třiadvacetiletý hudebník svým fanouškům opravdu nabídl show světového formátu. Jeho osobité vystupování s řadou tanečních čísel, na které není tuzemské publikum příliš zvyklé, dostalo téměř každého…” napsal po prvním českém koncertu Mikolase Josefa server iReport.

Co nabídne Mikolas svým fanouškům nyní na svém vánočním turné?

Pokud byl jeho první koncert označen dalšími medii jako “ambiciózní koncertní debut s výpravou z říše snů” a pokud se v mezičase  stal Mikolasův poslední single hitem letošního léta již v několika zemích a nasadila ho rovnou po vydání některá americká rádia, tak se určitě můžeme těšit na show, která nemá obdoby.

Co určitě zůstane nezměněno a na co se fanoušci mohou opět těšit, je doprovod Afrických vokalistů a mistrná taneční show. Nebudou samozřejmě chybět ani citlivé hudební výpovědi zasazené tentokrát do intimnějšího prostředí klubových scén.

Na intenzitě prožitku navíc přidá také atmosféra blížících se vánoc. A tak je jasné, že tentokrát budou mít fanoušci a Mikolas k sobě ještě mnohem blíž!

CLOSER TO YOU  je název a cíl Mikolasova předvánočního turné po 2 českých a 2 moravských městech a lze očekávat výjimečné zážitky.


ZTP/P - 650 CZK + doprovod ZDARMA (více informací na info@ticketlive.cz)