TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

WORAKLS ORCHESTRA PRAGUE 2021 TERMÍN V JEDNÁNÍ


Datum: TERMÍN V JEDNÁNÍ Přidat do Google kalendáře

Místo: SaSaZu Praha

Účinkující: Worakls, Misa Salacova, DJ Nuff, Madelaine, Deep Deer


Březnový termín vystoupení WORAKLS ORCHESTRA PRAGUE 2021 se ruší.

Z důvodu aktuálních vládních nařízení o zákazu pořádání hromadných akcí Vás bohužel musíme informovat o neuskutečnění akce WORAKLS ORCHESTRA PRAGUE 2021. Na novém termínu pracujeme každým dnem a v nejbližší době Vás budeme neprodleně informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti pro nový termín a není třeba je vyměňovat.

Pro všechny, kteří nechtějí čekat na stanovení nových termínů máme alternativní řešení.

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura II&ME odštěpný závod zahraniční právnické osoby v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem ticketlive.cz

Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.iime.co.uk, případně na www.ticketlive.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU
Poukaz bude vydán oproti platné vstupence elektronicky formou e-voucheru na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 17. března 2021 ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to Ticketlive PRO s.r.o. ---> formulář pro žádost o voucher

Francouzský elektronický mág Worakls přiveze do Prahy živý orchestr

Dokonalé spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky. To je aktuální projekt francouzského virtuóza ukrývajícího se pod pseudonymem Worakls. Svoji debutovou nahrávku Orchestra vydal před několika měsíci a na taneční scéně se okamžitě stal jedním z nejskloňovanějších jmen. Nyní jeho show, která získala skvělé ohlasy nejen mezi fanoušky, ale i světovými top producenty, dorazí do Prahy. V pátek 26. března 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavním jménem speciální edice akce Citadela v pražské SaSaZu. Na akci dále vystoupí Deep Deer, Nuff & Lekno, Misa Salacova a Madelaine.

Worakls se narodil v pařížské hudební rodině jako Kevin Rodrigues. Už ve 3 letech seděl dennodenně u piána a rodičům bylo brzy jasné, že z kluka něco bude. Během studia na konzervatoři přičichl k elektronické hudbě a tvorba snových hudebních kompozic nabrala jiný směr, než možná rodiče očekávali.
„Dnes už ale nikdo nelituje. Worakls objíždí se svou show největší světové kluby a festivaly. Na letošním očekávaném albu Orchestra dotáhl k dokonalosti spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky,“ říká zástupce promotéra akce Jiří Vymislický. „Světového ohlasu ale dosáhl již dříve tracky jako Bleu, Coeur De La Nuit nebo Toi, ze kterých se brzy staly taneční hymny,“ dodává.

Sám Worakls označuje svůj projekt s 30 členným orchestrem za jeho nový začátek a ojedinělou možnost, jak odehrát koncert jiným “krásnějším a živějším způsobem”, než jsou jeho fanoušci zvyklí.
Celý Woraklsův team, který dorazí 26. března do Prahy obsahuje 37 umělců a už samotné těleso při vstupu na stage vyzařuje ohromnou energii, a celý koncert je opravdu energický a melancholický zážitek současně.

„Těší nás, že pozvání přijal právě geniální francouzský producent Worakls, který s sebou přiveze celý symfonický orchestr. Skladby jako Porto, Salzburg, Bleu nebo By the Brook či Caprice tak lidé uslyší živě a způsobem, který jim vyrazí dech,“ dodává Vymislický.

V nabídce jsou v omezeném množství také vstupenky VIP, zahrnující samostatný vchod do SaSaZu a přístup na galerii.


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Regular]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny.

1   V.I.P.: [VIP]

Regular
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny