TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

WORAKLS ORCHESTRA PRAGUE 2021 ZRUŠENO


Datum: 26. 03. 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: SaSaZu Praha

Účinkující: Worakls, Misa Salacova, DJ Nuff, Madelaine, Deep Deer


Vystoupení Worakls Orchestra v PRAZE se definitivně ruší

Hledali jsme pro Vás náhradní vystoupení Woraklse v Praze, bohužel jej musíme zrušit definitivně. V současné době není v Praze dostačující prostor, který by kapacitně vyhovoval a zároveň technicky splňoval požadavky na velikost pódia pro celý orchestr francouzského hudebníka. Všem majitelům vstupenek se omlouváme a nabízíme výměnu za brněnské vystoupení, které samozřejmě platí (termín 30.9.2022, Bobycentrum), a nebo nabízíme vrácení finančních prostředků, rozhodnutí necháme na Vás.

Vidíme se 30.9.2022 v Brně!

Žádost o vrácení financí můžete provést >>ZDE<<

Francouzský elektronický mág Worakls přiveze do Prahy živý orchestr

Dokonalé spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky. To je aktuální projekt francouzského virtuóza ukrývajícího se pod pseudonymem Worakls. Svoji debutovou nahrávku Orchestra vydal před několika měsíci a na taneční scéně se okamžitě stal jedním z nejskloňovanějších jmen. Nyní jeho show, která získala skvělé ohlasy nejen mezi fanoušky, ale i světovými top producenty, dorazí do Prahy. V pátek 26. března 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavním jménem speciální edice akce Citadela v pražské SaSaZu. Na akci dále vystoupí Deep Deer, Nuff & Lekno, Misa Salacova a Madelaine.

Worakls se narodil v pařížské hudební rodině jako Kevin Rodrigues. Už ve 3 letech seděl dennodenně u piána a rodičům bylo brzy jasné, že z kluka něco bude. Během studia na konzervatoři přičichl k elektronické hudbě a tvorba snových hudebních kompozic nabrala jiný směr, než možná rodiče očekávali.
„Dnes už ale nikdo nelituje. Worakls objíždí se svou show největší světové kluby a festivaly. Na letošním očekávaném albu Orchestra dotáhl k dokonalosti spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky,“ říká zástupce promotéra akce Jiří Vymislický. „Světového ohlasu ale dosáhl již dříve tracky jako Bleu, Coeur De La Nuit nebo Toi, ze kterých se brzy staly taneční hymny,“ dodává.

Sám Worakls označuje svůj projekt s 30 členným orchestrem za jeho nový začátek a ojedinělou možnost, jak odehrát koncert jiným “krásnějším a živějším způsobem”, než jsou jeho fanoušci zvyklí.
Celý Woraklsův team, který dorazí 26. března do Prahy obsahuje 37 umělců a už samotné těleso při vstupu na stage vyzařuje ohromnou energii, a celý koncert je opravdu energický a melancholický zážitek současně.

„Těší nás, že pozvání přijal právě geniální francouzský producent Worakls, který s sebou přiveze celý symfonický orchestr. Skladby jako Porto, Salzburg, Bleu nebo By the Brook či Caprice tak lidé uslyší živě a způsobem, který jim vyrazí dech,“ dodává Vymislický.

V nabídce jsou v omezeném množství také vstupenky VIP, zahrnující samostatný vchod do SaSaZu a přístup na galerii.