TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Bon Art Junior Fest VSTUPENKY JIŽ POUZE NA MÍSTĚ


Datum: 27. 04. 2022 od 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Divadlo Hybernia

Účinkující: Bon Art Pops Orchestra, Marek Ztracený, Marta Jandová, Helena Vondráčková

Kontakty  www.bonartfest.cz/


V pražském divadle Hybernia se 27.dubna uskuteční zahajovací koncert nového mezinárodního pěveckého festivalu Bon Art Junior Fest, který volně navazuje na soutěž Sanremo Junior CZ/SK. Během večera budou soutěžit o finanční odměnu vybraní soutěžící za Českou i Slovenskou republiku, kteří se v minulosti představili právě v rámci festivalu Sanremo Junior CZ/SK.

Tento ročník je takovým shrnutím pěti let Sanremo Junior festivalu. Na letošní koncert budou pozváni nejen všichni účastníci jednotlivých ročníků, ale i hosté, kteří vystoupili nebo festival po celou dobu jeho konání podporovali. Vystoupí Zlatý Slavík Marek Ztracený, dále se pak diváci mohou těšit na vystoupení Marty Jandové nebo Heleny Vondráčkové, která je s tímto projektem spjatá od samého začátku. Obě zpěvačky usednou samozřejmě i v porotě spolu s dalšími odborníky. Neodmyslitelnou součástí této spolupráce je i Meky Žbirka, který festival svou účastí od začátku podporoval. Do poroty byl pozván Mekyho syn David Žbirka a na Mekyho Žbirku vzpomeneme speciálním hudebním vystoupením.

Během večera zazní z úst soutěžících písničky od Celine Dion, Christiny Aguilery, Demi Lovato a mnoha dalších. Je na co se těšit.

Po 5ti letech licenční spolupráce Sanremo Junior v Čechách a na Slovensku končí. Společnost Moonlight Production se rozhodla tento kontrakt neprodloužit a na tomto festivalu dále nespolupracovat. “Důvodů k neprodloužení licence je hned několik. Tím hlavním je ale fakt, že jsme se rozhodli jít vlastním směrem. Byla to pro nás opravdu zajímavá a nová zkušenost, která nás jen utvrdila v tom, že stojí za to s mladou generací pracovat. Během těch několika let jsme poznali spoustu zajímavých lidí z různých koutů světa a jsme za to velmi vděční.

"Třeba se i do Sanrema někdy vrátíme" říká ke spolupráci ředitel Bon Art Junior Festu Jakub Liegert „S naší mladou generací hodláme spolupracovat i nadále a momentálně vytváříme mnoho nových vlastních projektů. “

Jedním z nich je právě nový mezinárodní festival Bon Art Junior Fest – jehož zahajovací koncert bude ještě se Sanremo Junior lehce provázán.