Vyhledat událost

IMT Smile a Ben Cristovao - Tvrdonice u Břeclavi ZRUŠENO


Datum: 14. 08. 2021 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Národopisný areál Tvrdonice

Účinkující: IMT Smile, Ben Cristovao

Kontakty  www.imtsmile.com


Právě jsme od pořadatele události obdrželi informaci o zrušení termínu.

Důvodem je přírodní katastrofa, která zasáhla jižní Moravu v podobě ničivých bouří a největšího tornáda v historii Česka. Bohužel koncert se měl pořádat v místech epicentra, které bylo zasaženo nejvíce. Aktuální nálada v těchto místech rozhodně nepřispívá k pořádání koncertu, jelikož spousta lidí má životně důležitější starosti. Tyto nastalé komplikace, které nemohl nikdo dopředu předpovídat, zapříčinily zrušení koncertu, což nás velice mrzí.  

Máme pro Vás však také dobrou zprávu. Pro všechny z Vás, kteří by chtěli i nadále zajít a užít si letní koncert, máme skvělou možnost na IMT Smile - Brno či IMT Smile - Ostrava.

Jediné co proto musíte udělat je nechat si jednoduše vyměnit vstupenky na tomto odkazu.

Nevyhovuje Vám ani IMT Smile - Brno, ani IMT Smile - Ostrava? V tom případě máte možnost vrátit vstupenky. Stačí vyplnit tento kratičký formulář a peníze budou navráceny na Váš účet.

Právě jsme od pořadatele události obdrželi informaci o změně termínu a vystupujících - důvodem je aktuální situace (COVID-19) a s tím spojená aktuální nařízení a omezení vlády ČR. Proto jsme se rozhodli přesunout akci do lepších časů :)

Nový termín akce je 14.8.2021, pozor však na to, že IMT Smile nevystoupí společně se skupinou Jelen, ale s Benem Cristovao. 

Jelen bohužel v tomto termínu hraje na jiné události a v přeplněných kalendářích nedokázaly obě kapely najít společný termín...

Jak bude akce probíhat? Už teď pro Vás máme program!

  • 18:00 hod. - otevření areálu - těšit se můžete na občerstvení a zahraje nám DJ
  • 19:30 hod. - Ben Cristovao se svou kapelou
  • 21:30 hod. - IMT Smile
  • 23:30 hod. - AC/DC Tribute
Vstupenky od 15.7. za navýšenou cenu 620 Kč.

Nevyhovuje vám změna? V tom případě máte možnost vrátit vstupenky. Stačí vyplnit tento kratičký formulář a peníze budou navráceny na Váš účet.

Pokud si chcete ponechat vstupenky, tak zůstávají v platnosti na nový termín a není potřeba je měnit či jakkoliv aktualizovat :)