TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SCOOTER God Save The Rave - PARDUBICE TERMÍN V JEDNÁNÍ


Datum: TERMÍN V JEDNÁNÍ Přidat do Google kalendáře

Místo: Enteria arena Pardubice

Účinkující: Scooter (DE)

Kontakty  www.scootertechno.com


PŮVODNÍ TERMÍNY KONÁNÍ: 8.5.2020, 27.1.2021

(VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN) 

Jakmile budeme znát nový termín koncertu, naleznete jej zde.

Oficiální vyjádření pořadatele:

"Vážení přátelé,

přejeme Vám všechno dobré v roce 2021. Situace, ve které se nalézáme my všichni, tedy pořadatelé, Scooter a jejich management a hlavně vy fanoušci, je zcela výjimečná. Nyní je jasné, že se koncerty v lednových termínech nebudou moci díky vládním opatřením v souvislosti s pandemií COVID-19 uskutečnit. Přestože se v důsledku koronaviru ani pořadatelům nevyhnuly různé pracovní, osobní i zdravotní komplikace, nyní hledáme společně se Scootery termíny, ve kterých bychom se s nimi mohli v Pardubicích, Plzni i Ústí nad Labem co nejdříve setkat. Je to složité, ale předpokládáme, že je budeme moci oznámit během několika týdnů. Vstupenky na všechny koncerty samozřejmě zůstanou v platnosti.

Věříme, že přestože nyní je situace komplikovaná, brzy bude všechno Hyper, Hyper!

Jsme s Vámi, buďte s námi. 
Společně to zvládneme!"

Legendární Scooter zamíří v lednu 2021 do Pardubic!

Čtvrtstoletí oslavili Scooter s H.P.Baxterem za řídítky v plné palbě a letos vyjíždí na další turné. To se bude jmenovat příznačně God Save The Rave podle singlu, který loni vydali spolu s producentskou dvojicí Harrison & Ford. V jeho rámci se zastaví 8. května poprvé v Pardubické Enteria areně. Nové audiovizuální show a technické vychytávky a stále stejné neskutečné nasazení všech tří protagonistů v čele s nestárnoucím H.P.Baxterem zaručují jedno: Květen se Scotterem bude hyper, hyper! 

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami opět diváky oslní dechberoucí show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk. Fanoušci budou mít možnost slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejslavnějších evropských kapel 90. let. „ Pomalu ale jistě se česká a moravská pódia stávají naším druhým domovem, je to naprosto fantastické! Těšíme se, že se poprvé podíváme do Pardubic,” říká frontman Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Je nám jasné, že fanoušci budou opět úžasní, jak je na našich koncertech v Česku zvykem. A my uděláme všechno proto, abychom si jaro u vás společně všichni skvěle užili!”

24 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.


Dostupné vstupenky      690.0 CZK        790.0 CZK        890.0 CZK        990.0 CZK        1 290.0 CZK        1 390.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání u pódia Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie II.]

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie VI.]

Dospělý