TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SCOOTER God Save The Rave - ÚSTÍ NAD LABEM  V prodeji


Datum: 31. 01. 2021 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Zimní stadion Ústí nad Labem

Účinkující: Scooter (DE)

Kontakty  www.scootertechno.com


Popis:

PŮVODNÍ DATUM KONÁNÍ: 15.5.2020

(VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN) 

Legendární Scooter zamíří v lednu 2021 poprvé do Ústí nad Labem!

Čtvrtstoletí oslavili Scooter s H.P.Baxterem za řídítky v plné palbě a letos vyjíždí na další turné. To se bude jmenovat příznačně God Save The Rave podle singlu, který loni vydali spolu s producentskou dvojicí Harrison & Ford. V jeho rámci se poprvé zastaví 31. ledna na Zimním stadiónu v Ústí nad Labem. Nové audiovizuální show a technické vychytávky a stále stejné neskutečné nasazení všech tří protagonistů v čele s nestárnoucím H.P.Baxterem zaručují jedno: Květen se Scotterem bude hyper, hyper!

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami opět diváky oslní dechberoucí show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk. Fanoušci budou mít možnost slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejslavnějších evropských kapel 90. let. „Pomalu ale jistě se česká a moravská pódia stávají naším druhým domovem, je to naprosto fantastické! Těšíme se, že se podíváme poprvé do Ústí nad Labem,” říká frontman Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Je nám jasné, že fanoušci budou opět úžasní, jak je na našich koncertech v Česku zvykem. A my uděláme všechno proto, abychom si jaro u vás společně všichni skvěle užili!”

24 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.


Dostupné vstupenky      590.0 CZK        690.0 CZK        790.0 CZK        890.0 CZK        1 090.0 CZK        1 190.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Tribuna A4 - Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie VI.]

Stání u pódia Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie II.]

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie VI.]

Dospělý