Vyhledat událost

SCOOTER God Save The Rave - PARDUBICE  Již proběhlo


Datum: 08. 10. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Enteria arena Pardubice

Účinkující: Scooter (DE)

Kontakty  www.scootertechno.com


PŮVODNÍ TERMÍNY KONÁNÍ: 8.5.2020, 27.1.2021

Právě jsme od pořadatele události obdrželi informaci o nových termínech koncertů tour, na které máte zakoupené vstupenky.

Zde je pro Vás vyjádření pořadatele:

Vážení a milí přátelé, doufáme, že jste všichni zdrávi. 

Více než rok jsme čekali, abychom Vám mohli dát tuhle skvělou a potěšující zprávu: Bylo to wicked, ale bude to Hyper! Hyper! Proč? 

Bezčasí bylo prolomeno, složitá jednání ukončena a už víme, že Scooter přijede na zahrát na dlouho očekávané překládané koncerty do Plzně (6.10.2022), Pardubic (8.10.2022) a Ústí nad Labem (7.10.2022)! Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že příští rok už budeme vzpomínat se Scootery na pódiu na covidovou éru jako podivnou noční můru, kterou odvál čas.

Všechny vstupenky do jednotlivých měst zůstávají v platnosti, nemění se místa konání ani časy začátků. Vstupenky není potřeba měnit či aktualizovat.

A ještě jedna důležitá věc: Vzhledem k tomu, že koncert bude skutečně přeložen, byť o hodně delší čas, než by si kdokoli z nás přál, není v našich silách vracet peníze za vstupenky (honoráře pro Scooter i podstatná část dalších nákladů byla totiž uhrazena již loni).

 

Legendární Scooter zamíří v lednu 2022 do Pardubic!

Čtvrtstoletí oslavili Scooter s H.P.Baxterem za řídítky v plné palbě a letos vyjíždí na další turné. To se bude jmenovat příznačně God Save The Rave podle singlu, který loni vydali spolu s producentskou dvojicí Harrison & Ford. V jeho rámci se zastaví 8. října poprvé v Pardubické Enteria areně. Nové audiovizuální show a technické vychytávky a stále stejné neskutečné nasazení všech tří protagonistů v čele s nestárnoucím H.P.Baxterem zaručují jedno: Květen se Scotterem bude hyper, hyper! 

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami opět diváky oslní dechberoucí show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk. Fanoušci budou mít možnost slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejslavnějších evropských kapel 90. let. „ Pomalu ale jistě se česká a moravská pódia stávají naším druhým domovem, je to naprosto fantastické! Těšíme se, že se poprvé podíváme do Pardubic,” říká frontman Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Je nám jasné, že fanoušci budou opět úžasní, jak je na našich koncertech v Česku zvykem. A my uděláme všechno proto, abychom si jaro u vás společně všichni skvěle užili!”

24 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.