TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
SOUNDTRACK Golden Pass Vyprodáno


Datum: CELOFESTIVALOVÝ Přidat do Google kalendáře

Místo: Lázeňské město Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook  Instagram


Popis:

SOUNDTRACK Golden pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty na hlavní stage.

Těšíte se na všechny koncerty hlavního programu? Pořiďte si SOUNDTRACK Golden pass a získejte tak za výhodnou cenu vstup na všechny koncerty hlavního programu!

Festivalový SOUNDTRACK Golden pass vám je vstupenkou na všechny koncerty hlavního festivalového programu, který i letos bude nabitý filmovou hudbou, večerními velkolepými koncerty jak českého, tak mezinárodního filmového nebe, odpoledními programy pro celou rodinu a večerními afterparty. Již nyní se můžete těšit na velkou swingovou noc v režii Jiřího Vejdělka v rámci Slavnostního zahájení, na koncertní provedení filmu Šakalí léta, oscarový film Amadeus Miloše Formana se symfonickým orchestrem, nebo exkluzivní předpremiéru muzikálové senzace We Will Rock You. Nebude chybět ani klasická česká pohádka Šíleně smutná princezna s živou hudbou a zpěvem a divácky oblíbené Hvězdy Stardance, které budou tentokrát tančit na pohádkové melodie.

Krom toho i vy získáte řadu benefitů jak během festivalu, tak i mimo něj:

Sleva 10% na festivalový merchandise, partnerské slevy, zákaznické balíčky, přednostní odbavení na řadě festivalových stanovišť - to vše a mnohem víc získáte se SOUNDTRACK Golden passem s unikátním kódem jen pro vás.

Přesný soupis výhod najdete na našich webových stránkách a na našem Facebooku i Instagramu. Benefity stále doplňujeme a tak vám již nyní můžeme slíbit, že budou až do začátku festivalu neustále přibývat.

SOUNDTRACK Golden pass bude i se šňůrkou na krk k vyzvednutí v Poděbradech, pořiďte si jej však už nyní, počet passů je limitován!

Společně se zakoupením passu vám zašleme unikátní kód, který můžete používat online pro všechny benefity vč. zakoupení SOUNDTRACK festivalového merchandise. Součástí passu je kód, který bude sloužit jako vstupenka na všechny koncerty hlavního programu pro jednu osobu - při vstupu na koncert se tedy nebudete prokazovat papírovými vstupenkami, stačí pouze váš SOUNDTRACK Golden pass. Kód rovněž slouží pro odbavení na místě pro všechny další výhody, které na vás během festivalu čekají.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu a podmínek konání a na změnu cen.

Koncerty jsou na nečíslované sezení - SOUNDTRACK Golden pass vás opravňuje k sezení v Sektoru A, v němž si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.