Search events

Řekni mi, jakou hudbu posloucháš a já ti řeknu kdo jsi

Řekni mi, jakou hudbu posloucháš a já ti řeknu kdo jsi To, jakou hudbu posloucháme nejraději, vypovídá hodně o tom, jakými osobnostmi jsme. Na tuto skutečnost poukazují i výzkumy, které popisují, jak se hudební preference spojuje s myšlením člověka a jeho pohledem na svět.
14.08.2017

6 tipů, jak si naplno užít letní festivaly

6 tipů, jak si naplno užít letní festivaly Léto je v plném proudu a stejně tak i letní festivaly. Slunce pálí, voda láká a co by to bylo za léto bez návštěvy alespoň jednoho festivalu pod širým nebem. Dnes máme na výběr z nespočetného množství festivalů jako po celé ČR, tak na Slovensku.
01.08.2017

Karel Gott je zpět a na podzim se můžete těšit na dva koncerty!

Karel Gott je zpět a na podzim se můžete těšit na dva koncerty! Nejpopulárnější český zpěvák se vrátil na velká pódia po zdravotních problémech a na konci května vystoupil v pražském divadle Hybernia, kde se 850 lístků stihlo rozebrat do půl hodiny od spuštění předprodeje. Po létě se těšíme na další dva koncerty.
19.07.2017

Lucie chystá album EVOLUCIE. Čeká nás i turné!

Lucie chystá album EVOLUCIE. Čeká nás i turné! Pro fanoušky jedné z nejslavnějších českých skupin, Lucie, bylo posledních šestnáct let opravdu dlouhých. Čekalo se totiž na nové album. Na konci dubna se však všichni dočkali, a radost byla hned dvojnásobná!
10.05.2017

"Duben, na párty půjdem."

"Duben, na párty půjdem." ... říká se to tak, že? :) Přinášíme přehled těch nejlepších událostí, na které se můžete v následujícím měsíci těšit...
30.03.2017

Chinaski vydávají novou desku a vyráží na turné!

Chinaski vydávají novou desku a vyráží na turné! Dva a půl roku může být pořádně dlouhá doba, své o tom vědí i fanoušci skupiny Chinaski. Od vydání poslední desky Rockfield, jež vyšla v řijnu 2014, čekali ti nejvěrnější na novou nálož hitů. A dočkají se brzy … :)
24.03.2017

Floyd Mayweather v Praze na Box Live 2017

Floyd Mayweather v Praze na Box Live 2017 Boxerská legenda a neporažený šampion svou návštěvou potěší nejednoho fanouška boxu. Představí se totiž na pražské půdě v rámci gala večeru Box Live Praha 2017, na nějž se můžeme těšit už 11. března v letenské hale Královka.
27.02.2017

Anna K. vydává nové album a chystá tour

Anna K. vydává nové album a chystá tour Možná jste na vrchlabskou rodačku poslední dobou narazili spíše ve spojitosti s taneční televizní soutěží a jistě se i ptali, jak to vypadá s její hudební kariérou. Máme pro vás samé dobré zprávy…
15.12.2016

Co chystá Vysočina na rok 2017?

Co chystá Vysočina na rok 2017? Zbývá už jen posledních pár týdnů a pomalu se přehoupneme do roku 2017. Proto vám přinášíme informace o prvních událostech pro následující rok. Dnes jsme vybrali oblast, kde se každoročně konají skvělé akce.
11.11.2016

Jsme vám blíž

Jsme vám blíž V posledních týdnech jsme hodně přemýšleli. Hledali jsme totiž cestičku, jak se dostat do maximální blízkosti každého z vás. Jenže každá myšlenka měla své "ale", až nás napadlo, že bude nejlepší, když nás najdete prostě úplně všude.
24.10.2016

The Snuff podepisují kontrakt se světoznámým manažerem

The Snuff podepisují kontrakt se světoznámým manažerem "Po 30 letech v showbyznyse si myslím, že jsem opět narazil na obrovský talent. Budu rád, když se mi podaří zúročit roky práce s Guns N' Roses a pomohu těmto chlapcům v hudebním světě, tato kapela patří na velká pódia.", říká manažer Doug Goldstein
30.09.2016

TicketLIVE na sociálních sítích

TicketLIVE na sociálních sítích Mějte TicketLIVE stále na očích! Je nám jasné, že ne každý má denně čas projíždět své oblíbené weby, proto víme, jak jsou v dnešní době sociální sítě důležité. Většina lidí je má totiž zapnuté každý den a díky tomu má přehled o aktuálním dění.
20.09.2016

První léto v režii TicketLIVE

První léto v režii TicketLIVE Během našeho prvního léta jsme procestovali celou Českou republiku a navštívili mnoho akcí. Nechyběly samozřejmě festivaly, kongresy a firemní události. A všude to pořádně žilo!
16.09.2016

Kongres isprs 2016 očima návštěvníka

Kongres isprs 2016 očima návštěvníka V polovině července jsme měli čest hostit kongres isprs 2016 v Praze. Mrkněte se do dnešního blogu, jak se návštěvníkům setkání líbilo.
01.08.2016

Vítejte, jsme TicketLIVE

Vítejte, jsme TicketLIVE Vážení čtenáři, dovolujeme si vás přivítat na stránkách TicketLIVE. Našim cílem je podpořit českou kulturu a dát možnost vám i vašim přátelům více se bavit, vzdělávat a užívat si.
01.07.2016